+420606351080 Po-Pá 9.00-17.00 hod

Autoservis

Opravy a servis motorů

vše od servisní prohlídky po generální opravy motorů: výměny oleje a rozvodů, výměna a seřízení řemenů, opravy úniku oleje a vody z motoru, seřízení motorů, diagnostika motorů, výměny turbodmychadel, výměna těsnění hlavy, regenerace filtrů pevných částic a další.


Opravy převodovek

Náš autoservis provádí opravy a seřízení manuálních i automatických převodovek od výměny gufera po generální opravy převodovek: servisní seřízení, výměny olejů a filtrů v převodovce, opravy spojky a další.


Opravy náprav a podvozkových částí

provádíme opravy a seřízení náprav a podvozků. Opravujeme ramena, čepy, stabilizátory, gumové uložení náprav, pružiny, tlumiče, manžety, klouby, poloosy a další. Zajišťujeme také služby geometrie kol.


Opravy brzd

provádíme veškeré opravy a seřízení brzd, výměny brzdových destiček, kotoučů, brzdových hadic, trubek, kapaliny a další. Během opravy brzdového systému Vám provedeme test brzdové kapaliny zdarma.


Opravy elektrických částí a zařízení

provádíme opravy závad na elektrických částech vozidel. Zajišťujeme auto diagnostiku, opravy alternátorů, opravy startérů, přepínačů a další.


Výměna rozvodů
Popis služby
Kompletní výměna rozvodového řemene
Přednost služby
Pravidelnou výměnou rozvodového řemene zpravidla předejdete velikým škodám na motoru vozidla, které poškozením tohoto řemenu či řetězu bývají zpravidla velmi vysoké.
Přínos pro zákazníka
Při výměně rozvodů nepřistupujte na polovičatá řešení a nechte vyměnit celý mechanismus – tedy řemen včetně kladek, případně vodního čerpadla a dalšího příslušenství. Šetření se nevyplácí, každé nevyměněné ložisko se lehce může zadřít, a následky bývají tragické. Generálka motoru stojí desetitisíce.
Popis
K čemu vlastně řemen (nebo řetěz) je? „Bez rozvodového mechanismu se neobejde žádné auto, velmi zjednodušeně řečeno spojuje a koordinuje otáčení klikové a vačkové hřídele, která zase řídí ventily. Má i další funkce, může pohánět právě třeba vodní čerpadlo, u nafťáků někdy i vstřikovací čerpadla,“Výměna rozvodového řemene je u nových vozidel dána zpravidla počtem ujetých kilometrů. U ojetých vozidel zakoupených tzv.“z druhé ruky“ by se měl tento mechanismus vyměnit téměř okamžitě po jeho zakoupení a to čistě z preventivních důvodů, „nemáte-li 100% jistotu o stavu vozidla a počtu najetých kilometrů“. Náklady po následcích prasklého rozvodového řemenu potom bývají zpravidla drastické a v mnoha případech mohou převýšit i cenu starého automobil.

Provádíme kompletní výměnu rozvodů u vybraných druhů vozidel. V naší nabídce jsou originální sady rozvodových dílů. Výměnu provádíme buď okamžitě nebo na základě objednání. Vždy podle potřeby zákazníka.